بتونه درزگیر ترکیبی است از گچ مخصوص و مواد افزودنی که به صورت پودر آماده ترکیب با آب عرضه می‌شود و برای درزگیری درز بین صفحات روکش‌دار گچی و محل پیچ‌ها استفاده می‌شود.

بتونه درزگیر کناف ایران برای بتونه کاری و درزگیری با نوار کاغذی یا نوار فایبرگلاس مخصوص در سیستم های ساخت و ساز خشک به کار می‌رود.

بتونه-کناف

این ماده به صورت لایه‎‌های نازک برای درزگیری صفحات روکش‌دار گچی پس از نصب و یا تعمیرات سطوح آسیب دیده صفحات روکش‌دار گچی، پر کردن درزها و سوراخ‌های قطعات بتونی، بتونه کاری سطوح بتونی و یا سفید کاری دیوارک‌های گچی با حداقل ضخامت یک تا سه میلیمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ترکیبات بتونه کناف :

ماده اصلی بتونه درزگیر کناف، گچ به صورت پودر می‌باشد که ضمن ترکیب با سایر افزودنی‌ها به کیفیت و خواص لازم برای درزگیری و یا نازک کاری سطوح مربوطه استفاده می‌شود.

بتونه نقاشی :

بتونه نقاشی جهت آماده سازی سریع سطح،جهت نقاشی و کاهش مصرف رنگ استفاده می شود. این محصول جایگزین مل بوده و برای دستیابی به یک سطح صاف و صیقلی ، قبل از نقاشی و یا کاغذ دیواری بر روی صفحات روکشدار گچی و یا دیوار هایی که با گچ پوشش نهایی شده مورد استفاده قرار می گیرد. از این محصول میتوان برای ایجاد یک سطح یکنواخت و برای پر کردن درز ها و ترک های دیوار و جلوگیری از حالت سایه و روشن استفاده نمود.

کاتالوگ‌های مرتبط با بتونه درزگیر کناف :