آسمان مجازی در واقع نوع جدیدی از سقف‌های کاذب بوده و تصاویری از طبیعت را روی خود دارند و با وجود آن‌ها می‌توان در محیط‌های بسته، مناظر طبیعی را شبیه سازی نمود.

در واقع تصویر آسمان مجازی، حقیقی از آسمان می‌باشد. سقف‌های مجازی قابلیت عبور نور را داشته و شما می‌توانید با کمک  لامپ LED آن‌ها را روشن کنید، البته روشنایی پشت آسمان مجازی می‌تواند از هر نوعی باشد ولی لامپ LED به دلیل مصرف بسیار پایین و روشنایی مطلوبی که فراهم می‌کنند، بهتر است از چراغ‌های ال ای دی استفاده کرد، تا نور یکنواختی را ایجاد کرده و جلوه تصویر آسمان مجازی را بیشتر کند. بهتر است بدانید که آسمان مجازی را می‌توان با معماری کلاسیک و مدرن ترکیب کرده و به زیبایی هر چه بیشتر آن کمک نمود. این محصول به راحتی با انواع سقف‌های کاذب، سقف‌های رابیتس، گچ و حتی سقف‌های مشبک ترکیب می‌شود تا در کنار هم نتیجه دلچسبی را به وجود آورند.

عکس‌هایی که در آسمان مجازی مورد استفاده قرار می‎گیرد، توسط دوربین‌های حرفه‌ای گرفته شده و در آتلیه، طراحی و برای چاپ آماده می‌شوند و شما می‌توانید هر طرحی که می‌پسندید را انتخاب کرده و در سقف خانه خود استفاده کنید.

طراحی بر اساس طبیعی‌ترین حالت ممکن انجام گرفته و شما هیچ محدودیتی در زمینه عکس و طرح ندارید.

وجه تمایز این نوع سقف با سایر سقف های کاذب (مزیت اصلی آن) تایل‌های آن می‌باشد.بدین صوت که روی تایل‌های آن تصاویر بسیار با کیفیتی که ترکیبی است از آسمان با المان‌های طبیعی مثل ابر ( در حجم های قابل انتخاب یعنی مثلا آسمان ابری یا صاف) ؛ درخت ( در انواع مختلف : افرا ، کاج ، شکوفه ، پاییزی و … ) پرندگان (کبوتر، طوطی ، پرندگان شکاری ) و حتی المان‌های غیر طبیعی( مثل هواپیما ، بالن و …. )، مطابق با سلیقه مشتری و با توجه به طرح های موجود روی تایل ها چاپ می‌گردد.

تعداد تایل‌ها با توجه به فضا و بودجه مشتری قابلیت انتخاب و سفارش دارد. بعد از انتخاب طرح مورد علاقه ( یا ویرایش طرح به سلیقه مشتری) ، طرح روی تایل‌ها چاپ گردیده و به صورت پازل( در سازه سقف کاذبِ اجرا شده در مرحله دوم)  به آسانی جایگذاری می‌گردد.

آسمان مجازی

مزایای سقف‌های مجازی

پژوهش‌های علمی ثابت کرده است که انسان‌ها درفضاهایی که رنگ و بوی طبیعت داشته باشد، عملکرد بهتری دارند تا در اتاق‌های سرد و خشک. به همین دلیل آسمان مجازی تحول بزرگی در معماری نوین بوده و برای انسان‌ها شرایط و امکانات تازه‌ای را فراهم می‌کند تا زندگی لذت بخشی را تجربه کنند.

کاتالوگ‌های مرتبط با آسمان مجازی :