میخ مهاری فولادی سقفی

۱۷,۲۸۴ ریال۱,۷۲۸,۴۱۳ ریال با مالیات

با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه، استعلام قیمت بگیرید.


نصب صفحات به زیر سازی و نصب بار بر روی ساختار دیوارها و سقف‌های کاذب با انتخاب عامل اتصال مناسب و با توجه به نوع ساختارها از نظر زیرسازى و تعداد لایه‌هاى پوششى به راحتی امکان پذیر می‌باشد. بارهای متعارف به طور مستقیم و در هر نقطه‌ای به صفحات روکش دار گچی قابل انتقال می‌باشند، برای نصب بارهای سنگین باید پیش بینی‌های مربوط به سازه‌های پشتیبان و انتقال آن به استادهای مجاور صورت پذیرند. بارهای غیر متعارف می‌بایست توسط سازه‌ای مستقل از ساختارهای کناف به سازه اصلی ساختمان وارد شوند.

انواع پیچ و بولت‌ها در سقف کاذب کناف :

پیچ TN (نوک تیز) :

برای اتصال صفحات گچی به سازه‌های با ضخامت تا 0/7 میلیمتر استفاده می‌شود. این پیچ ها در طول های 25 ،35 ،45 ،55 و 70 میلیمتر عرضه می‌شوند که بسته به تعداد لایه‌های صفحات گچی از آن‌ها استفاده می‌شود.

پیچ TB (سرمته دار) :

برای اتصال صفحات گچی به سازه‌های با ضخامت بیش از 0/7 میلیمتر و کمتر از 2/25 میلیمتر استفاده می‌شود. این نوع پیچ ها در طول های 25 ،35 و 45 میلیمتر عرضه می‌شوند.

پیچ LN (نوک تیز) :

برای اتصال سازه‌های فلزی با ضخامت تا 0/7 میلیمتر به یکدیگر استفاده می‌شود.

پیچ LB (سرمته دار) :

برای اتصال سازه‌های فلزی با ضخامت بیش از 0/7 و کمتر از 2/25 میلیمتر به یکدیگر استفاده می‌شود.

 پیچ FN (نوک تیز) :

برای اتصال سازه های فلزی با ضخامت تا 0/7 میلیمتر به ساختار خشک استفاده می‌شود. ویژگی این نوع پیچ سر تخت آن بوده که اجازه می‌دهد اتصال خوبی میان سازه و سطح زیرین ایجاد شود. اتصال رانر فوقانی دیوار کناف به سقف کاذب کناف ، از موارد کاربرد پیچ FN است. توجه شود که پیچ FN، به زیر سازی فلزی ساختار خشک متصل می شود (نه به لایه پوششی تنها). پیچ FN در طول‌های 35 و 65 میلیمتر عرضه می‌شود.

پیچ و رول پلاک :

از این عامل برای اتصال استادها و رانرها به عناصر پیرامونی دیوار استفاده می‌شود. برای این منظور، استفاده از پیچ‌های گالوانیزه و رول پلاک با قطر حداقل 4 میلیمتر و طول حداقل 50 میلیمتر توصیه می‌گردد.

بولت پروانه ای (جمع شونده) :

برای نصب الحاقاتی نظیر قفسه‌های آشپزخانه بر روی دیوار‌های کناف استفاده می‌شود. این نوع مهارها در دو نوع فلزی و پلاستیکی و در طول‌های مختلف برای دیوارهای یک و چند لایه تولید می‌شوند (توجه شود که در هنگام انتخاب مهر ، باید تعداد و ضخامت لایه‌های پوششی دیوار در نظر گرفته شود).
_ ظرفیت باربری مهارهای جمع شونده فلزی برای دیوارهای تک لایه و دو لایه به ترتیب 30 و 50 کیلوگرم می‌باشد.
_ ظرفیت باربری مهار جمع شونده پلاستیکی برای دیوار‌های تک لایه و دو لایه به ترتیب 25 و 40 کیلوگرم می‌باشد.

قلاب ایکس :

برای نصب الحاقاتی مانند قاب عکس و ساعت بر روی دیوار کناف ، از قلاب موسوم به X (ایکس) استفاده می‌شود. از مزایای قلاب ایکس، سهولت نصب آن می‌باشد. قلاب ایکس در سه نوع تک ، دو و سه میخ تولید شده که به ترتیب دارای ظرفیت باربری 5 ، 10 و 15 کیلوگرم می‌باشند.

 میخ مهاری فولادی سقفی M6*35mm :

از این بولت برای اتصال آویز به سقف بتنی استفاده می‌شود.

بولت سقفی M6*60mm :

از این بولت برای اتصال آویز سیمی به سقف بتنی استفاده می‌شود.

بولت فنری پانل با قلاب M4*50mm :

از این بولت برای اتصال آویز سقف کاذب کناف به بلوک سقفی (اعم از سفالی یا سیمانی) در سقف تیرچه بلوکی، اتصال قسمت فوقانی دیوار جداکننده کناف به سقف کاذب کناف ، آویز نمودن یک چراغ سبک از سقف کاذب کناف و نصب ریل پرده به سقف کاذب کناف استفاده می‌شود.

بولت فنری پانل با قلاب (مهار صلیبی) M5*75mm :

کاربرد این نوع مهارها مشابه با مهار جمع شونده است. مهارهای صلیبی در انواع و اندازه‌های متنوع تولید می‌شوند. ظرفیت باربری مهارهای صلیبی با قطر M5 و M6 به ترتیب 40 و 50 کیلوگرم می‌باشد. از نظر ساختار ، مهار صلیبی در دو نوع ثقلی و فنری دسته بندی می‌شوند.

میخ با رول پلاک پلاستیکی برای نصب رانر M6*60mm :

از این عامل برای اتصال استاد و رانرها به عناصر پیرامونی دیوار استفاده می‌شود. برای این منظور، استفاده از پیچ‌های گالوانیزه و پلاک با قطر حداقل 4 میلیمتر و طول حداقل 50 میلیمتر توصیه می‌گردد.

رول پلاک حلزونی فلزی :

این نوع مهار در دو نوع فلزی و پلاستیکی تولید می‌شوند.ظرفیت باربری مهار حلزونی برای دیوارهای تک لایه پانل و دو لایه پانل به ترتیب 8 و 11 کیلوگرم می‌باشد. برخی کاربردهای مهار حلزونی به شرح زیر می‌باشد:
  1. نصب قفسه‌های کوچک بر دیوار کناف
  2. نصب سازه تراز سقف‌های کاذب کناف به دیوار کناف
  3. نصب قرنیزهای چوبی و پلیمری به دیوار کناف
  4. و …
توجه شود که مهارهای حلزونی برای نصب بارهای دینامیکی و سطوح کاشی کاری شده مناسب نمی‌باشد.

اتصال (KM10) :

از این بولت برای نصب لگن‌های روشویی می‌باشد استفاده می‌شود. ظرفیت باربری این نوع مهار 180 کیلوگرم می‌باشد.

پیچ روکا (WST 10*140) بدون پلاک :

از این پیچ جهت اتصال لگن روشویی به تخته چوبی تعبیه شده در دیوار کناف (تراورس) استفاده می‌شود. حداقل قطر و طول مناسب این عامل اتصال به ترتیب 8 و 135 میلیمتر می‌باشد.

ترموفیکس :

از این پیچ جهت نصب قطعات عایق به دیوار زمینه استفاده می‌شود.

کاتالوگ های مرتبط با پیچ ها و بولت های کناف :

دانلود کاتالوگ لیست محصولات کناف

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “میخ مهاری فولادی سقفی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…