انواع پیچ های TN (نوک تیز) کناف

۱,۲۱۱ ریال۴,۴۰۳,۶۰۰ ریال با مالیات

با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه، استعلام قیمت بگیرید.


نصب صفحات به زیر سازی و نصب بار بر روی ساختار دیوارها و سقف‌های کاذب با انتخاب عامل اتصال مناسب و با توجه به نوع ساختارها از نظر زیرسازى و تعداد لایه‌هاى پوششى به راحتی امکان پذیر می‌باشد. بارهای متعارف به طور مستقیم و در هر نقطه‌ای به صفحات روکش دار گچی قابل انتقال می‌باشند، برای نصب بارهای سنگین باید پیش بینی‌های مربوط به سازه‌های پشتیبان و انتقال آن به استادهای مجاور صورت پذیرند. بارهای غیر متعارف می‌بایست توسط سازه‌ای مستقل از ساختارهای کناف به سازه اصلی ساختمان وارد شوند.

انواع پیچ و بولت‌ها در سقف کاذب کناف :

پیچ TN (نوک تیز) :

برای اتصال صفحات گچی به سازه‌های با ضخامت تا 0/7 میلیمتر استفاده می‌شود. این پیچ ها در طول های 25 ،35 ،45 ،55 و 70 میلیمتر عرضه می‌شوند که بسته به تعداد لایه‌های صفحات گچی از آن‌ها استفاده می‌شود.

پیچ TB (سرمته دار) :

برای اتصال صفحات گچی به سازه‌های با ضخامت بیش از 0/7 میلیمتر و کمتر از 2/25 میلیمتر استفاده می‌شود. این نوع پیچ ها در طول های 25 ،35 و 45 میلیمتر عرضه می‌شوند.

پیچ LN (نوک تیز) :

برای اتصال سازه‌های فلزی با ضخامت تا 0/7 میلیمتر به یکدیگر استفاده می‌شود.

پیچ LB (سرمته دار) :

برای اتصال سازه‌های فلزی با ضخامت بیش از 0/7 و کمتر از 2/25 میلیمتر به یکدیگر استفاده می‌شود.

 پیچ FN (نوک تیز) :

برای اتصال سازه های فلزی با ضخامت تا 0/7 میلیمتر به ساختار خشک استفاده می‌شود. ویژگی این نوع پیچ سر تخت آن بوده که اجازه می‌دهد اتصال خوبی میان سازه و سطح زیرین ایجاد شود. اتصال رانر فوقانی دیوار کناف به سقف کاذب کناف ، از موارد کاربرد پیچ FN است. توجه شود که پیچ FN، به زیر سازی فلزی ساختار خشک متصل می شود (نه به لایه پوششی تنها). پیچ FN در طول‌های 35 و 65 میلیمتر عرضه می‌شود.

پیچ و رول پلاک :

از این عامل برای اتصال استادها و رانرها به عناصر پیرامونی دیوار استفاده می‌شود. برای این منظور، استفاده از پیچ‌های گالوانیزه و رول پلاک با قطر حداقل 4 میلیمتر و طول حداقل 50 میلیمتر توصیه می‌گردد.

بولت پروانه ای (جمع شونده) :

برای نصب الحاقاتی نظیر قفسه‌های آشپزخانه بر روی دیوار‌های کناف استفاده می‌شود. این نوع مهارها در دو نوع فلزی و پلاستیکی و در طول‌های مختلف برای دیوارهای یک و چند لایه تولید می‌شوند (توجه شود که در هنگام انتخاب مهر ، باید تعداد و ضخامت لایه‌های پوششی دیوار در نظر گرفته شود).
_ ظرفیت باربری مهارهای جمع شونده فلزی برای دیوارهای تک لایه و دو لایه به ترتیب 30 و 50 کیلوگرم می‌باشد.
_ ظرفیت باربری مهار جمع شونده پلاستیکی برای دیوار‌های تک لایه و دو لایه به ترتیب 25 و 40 کیلوگرم می‌باشد.

قلاب ایکس :

برای نصب الحاقاتی مانند قاب عکس و ساعت بر روی دیوار کناف ، از قلاب موسوم به X (ایکس) استفاده می‌شود. از مزایای قلاب ایکس، سهولت نصب آن می‌باشد. قلاب ایکس در سه نوع تک ، دو و سه میخ تولید شده که به ترتیب دارای ظرفیت باربری 5 ، 10 و 15 کیلوگرم می‌باشند.

 میخ مهاری فولادی سقفی M6*35mm :

از این بولت برای اتصال آویز به سقف بتنی استفاده می‌شود.

بولت سقفی M6*60mm :

از این بولت برای اتصال آویز سیمی به سقف بتنی استفاده می‌شود.

بولت فنری پانل با قلاب M4*50mm :

از این بولت برای اتصال آویز سقف کاذب کناف به بلوک سقفی (اعم از سفالی یا سیمانی) در سقف تیرچه بلوکی، اتصال قسمت فوقانی دیوار جداکننده کناف به سقف کاذب کناف ، آویز نمودن یک چراغ سبک از سقف کاذب کناف و نصب ریل پرده به سقف کاذب کناف استفاده می‌شود.

بولت فنری پانل با قلاب (مهار صلیبی) M5*75mm :

کاربرد این نوع مهارها مشابه با مهار جمع شونده است. مهارهای صلیبی در انواع و اندازه‌های متنوع تولید می‌شوند. ظرفیت باربری مهارهای صلیبی با قطر M5 و M6 به ترتیب 40 و 50 کیلوگرم می‌باشد. از نظر ساختار ، مهار صلیبی در دو نوع ثقلی و فنری دسته بندی می‌شوند.

میخ با رول پلاک پلاستیکی برای نصب رانر M6*60mm :

از این عامل برای اتصال استاد و رانرها به عناصر پیرامونی دیوار استفاده می‌شود. برای این منظور، استفاده از پیچ‌های گالوانیزه و پلاک با قطر حداقل 4 میلیمتر و طول حداقل 50 میلیمتر توصیه می‌گردد.

رول پلاک حلزونی فلزی :

این نوع مهار در دو نوع فلزی و پلاستیکی تولید می‌شوند.ظرفیت باربری مهار حلزونی برای دیوارهای تک لایه پانل و دو لایه پانل به ترتیب 8 و 11 کیلوگرم می‌باشد. برخی کاربردهای مهار حلزونی به شرح زیر می‌باشد:
  1. نصب قفسه‌های کوچک بر دیوار کناف
  2. نصب سازه تراز سقف‌های کاذب کناف به دیوار کناف
  3. نصب قرنیزهای چوبی و پلیمری به دیوار کناف
  4. و …
توجه شود که مهارهای حلزونی برای نصب بارهای دینامیکی و سطوح کاشی کاری شده مناسب نمی‌باشد.

اتصال (KM10) :

از این بولت برای نصب لگن‌های روشویی می‌باشد استفاده می‌شود. ظرفیت باربری این نوع مهار 180 کیلوگرم می‌باشد.

پیچ روکا (WST 10*140) بدون پلاک :

از این پیچ جهت اتصال لگن روشویی به تخته چوبی تعبیه شده در دیوار کناف (تراورس) استفاده می‌شود. حداقل قطر و طول مناسب این عامل اتصال به ترتیب 8 و 135 میلیمتر می‌باشد.

ترموفیکس :

از این پیچ جهت نصب قطعات عایق به دیوار زمینه استفاده می‌شود.

کاتالوگ های مرتبط با پیچ ها و بولت های کناف :

دانلود کاتالوگ لیست محصولات کناف

پیچ ها

پیچ پانل TN 3.5 x 25 تک لایه پانل, پیچ پانل TN 3.5 x 25 تک لایه پانل داخلی, پیچ پانل TN 3.5 x 35 – دو لایه پانل, پیچ پانل TN 3.5 x 45 – دو لایه پانل, پیچ پانل TN 3.5 x 55 – دو لایه پانل

تعداد

عدد, بسته

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “انواع پیچ های TN (نوک تیز) کناف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…